Якщо Ви вже ознайомл і з правилами , натисніть кнопку

 

ТАК, Я ОЗНАЙОМИВСЯ (ЛАСЬ) З ПРАВИЛАМИ.

                                      ПРАВИЛА І РОЗ'ЯСНЕННЯ
   

   

  1. ЧАС РОБОТИ

   

  1.1. Ми працюємо з Пн-Пт з 10:00 до 18:00. Субота, неділя вихідні.
   

   

  2. ВІДПРАВКА ТОВАРУ

   

  2.1. Відвантаження товару відбувається після оплати у магазині.
   

   

  3. ВІДВАНТАЖЕННЯ НА ПРОХАННЯ КЛІЄНТА

   

  3.1.  На прохання клієнта товар може бути відправлений за посередництвом транспортної компанії ( фірма перевізник ), яка доставляє товар двома способами.

  3.2.  Перший спосіб, це коли товар є відправлений клієнту у представництво фірми перевізника і клієнт отримує свій товар на підставі номера декларації. Оплата за доставку в даному варіанті відбувається за рахунок нашої компанії*.

  3.3.  Варіант другий це коли клієнт замовляє доставку на домашню адресу. Кошт такої доставки оплачує клієнт.  Тарифи за даний тип доставки  залежить від тарифів встановлених фірмою перевізником в даному регіоні.
   

  * - покупка більше 200 грн.
   

   

  4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

   

  4.1.  У варіанті "відвантаження на прохання клієнта" ( пункт 3.1 , 3.2 , 3.3 ) за проханням клієнта, вантаж може бути застрахованим. Про це клієнт повинен сповістити завчасно.

  4.2. Відповідальність за цілісність товару у випадку відвантаження товару за посередництвом транспортної компанії наша компанія не несе.
   

   

  5. ЧАС ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

   

  5.1. Виконання замовлення відбувається протягом 14 робочих днів з моменту оплати.

  5.2. Термін поставки замовлення може бути зміненим або обумовленим індивідуально по конкретній
  групі товару зокрема.

  5.3. У разі недотримання термінів виконання замовлення (тобто в 14 робочих днів), в силу тих чи інших обставин, компанія залишає за собою право і зобов'язується протягом наступних, резервних 10 робочих днів виконати замовлення. Після закінчення тих двох термінів,  клієнт має право відмовитись від замовлення.
   

   

  6. СПЕЦИФІКА МАТЕРІАЛУ

   

  6.1.  Усі товари які знаходяться на нашому сайті, особливо ті які знаходяться у розділі "Зовнішній тюнінг" є виготовленими и розроблені на автомобілях серійного виробництва які не були у ДТП. Якщо Ваш автомобіль потрапив у ДТП, то елементи які встановлюються на цей автомобіль мають право не підходити і не пасувати. Інакше кажучи на биті автомобілі елементи зовнішнього тюнінгу можуть не підходити, а майстри кузовщики, не завжди добре виконують свою роботу,  власне тому Ви можете зіткнутись з проблемами неточностей.

   

  6.2. У випадку допасування елементів на битих автомобілях, наша компанія гарантійних зобов'язань і відповідальності не несе.

   

  6.3. Десять відсотків товарів представлених у розділі "Зовнішній тюнінг" потребують індивідуального допрацювання і допасування до конкретної моделі. Це означає, що товари (або елементи) мають специфіку встановлення, яка в свою чергу є наслідком технічних параметрів форми виробника. Для спеціаліста "встановника" це не становить проблеми, так як спеціаліст має навики роботи зі скло-волокном та іншими матеріалами які використовуються при встановлені елементів з розділу зовнішнього  тюнінгу автомобіля.

   

  6.4. Встановлення елементів які знаходяться у розділі "Зовнішній тюнінг" самотужки, тобто без необхідних матеріалів, без навиків роботи і без досвіду, відбувається тільки за згодою клієнта і виключно на його відповідальність.  

   

  6.5. На всі хромовані елементи гарантія 3 місяці, на вироби з нержавіючої сталі.

   

  7. РОЗГЛЯД ПОВЕРНЕНЬ

   

  7.1. Розгляд повернень, відбувається протягом 10 днів з моменту отримання товару, покупцем. Після цього терміну, товар поверненню не підлягає.

   

  7.2. Повернення товарів з причин які перераховані у пункті 6.1, 6.2, 6.3, і 6.4, нерозглядаються.

   

  7.3. Повернення товару відбувається, якщо непорушені  пунктиу 7.1., 7.3., 7.4. і виключно у першопочатковому вигляді, тобто так як Ви його придбали.

   

  7.4. Помальовані елементи поверненню не підлягають.

   

  7.5. Дефекти, браки, та повернення продукції приймаються до розгляду тільки при наявності гарантійної пломби (дивись нижче). При відсутності або пошкоджені на товарі гарантійної пломби, ми залишаємо за собою право у відмові розглядати  повернення або ситуації в цілому. Прийняття товару без гарантійної пломби може бути розглянуте позитивно при умові сплати штрафу незалежно від вини сторін. Розмір штрафу 500 грн. 

   

  7.6. Дефекти та браки продукції приймаються до розгляду тільки при наявності гарантійної пломби пункт 7.3. та фотографії надісланої нам по електронній пошті ( info@car-tuning.ua ) у неменше трьох проекціях кожного з елементів.

   

  7.7. Розгляд таких питань, відбувається протягом 14 робочих днів.

   

  7.8. Всі повернення незалежно від вини сторін,  оплачує покупець.

   

  7.9. За попереднім узгодженням,  товар повертається і відправляються на експертизу виробнику. Термін експертизи  30 днів. При виявлені дефекту по вині виробника,  покупцеві відправляється повністю новий елемент.

   

  7.10. При процедурі заміни,  питання про повернення грошей не розглядається.
   


   

  8. ПОРАДИ

   

  8.1. Поради. Користуючись послугами майстрів "встановниками" завжди наполягайте на попередній примірці елементів. З метою уникнення непорозумінь пов'язаних з недотриманням технології малювання, перегріву у сушильній камері, або браку самого елементу.
   

  8.2. Неміряний завчасно елемент, вже помальований, не підлягає поверненню і кошти за помальований елемент Вам ніхто не поверне.
   

   

  9. ЦІНИ

   

  9.1. Ціни які знаходяться на сайті є оріентовними і можуть змінюватись, про точну ціну запитуйте по телефону або надсилайте запит по електронній пошті (info@car-tuning.ua).
   

   

  10. АКЦІЙНІ ТОВАРИ

   

  10.1. На весь акційній товар, який представлений на нашому сайті з акційними цінами, умова в пункті 3.2.

  не розповсюджується.
   

  11. Замовлення товару покупцем означає, що покупець ознайомлений з вищенаведеними правилами.

   

   

  Якщо Ви ознайомились з правилами , натисніть кнопку

   

  ТАК, Я ОЗНАЙОМИВСЯ (ЛАСЬ) З ПРАВИЛАМИ.

 


© 1996-2007  "CAR-TUNING". Усі права захищено.